Rekrutacja
2-3 latki

Każda zmiana w życiu Dziecka jest ważnym momentem w jego rozwoju. Zmiana środowiska z domowego na przedszkolne niewątpliwie zalicza się do takich sytuacji. Chcąc maksymalnie ułatwić pierwsze dni nowemu Maluszkowiczowi, prowadzimy rekrutację ciągłą.

Rekrutacja rocznika 2017 i 2018 do przedszkola

W związku z częstymi pytaniami, informujemy że otworzyliśmy rekrutację Dzieci urodzonych w 2017 i 2018 roku. Zamiast zapisów na wrzesień, zachęcamy do rozpoczęcia przygody z przedszkolem już teraz. Dzięki temu proces adaptacji będzie łatwiejszy i dla Maluszkowicza i  dla jego rodziców.


Jak działa rekrutacja ciągła?

Zapisy prowadzimy przez cały rok. Dzięki temu w jednym momencie w grupie znajduje się najczęściej tylko jeden nowy Przedszkolak. Umożliwia to jeszcze bardziej indywidualne podejście nauczyciela a atmosfera w grupie, którą odczuwa jest pełna zgrania, wzajemnej życzliwości i dobrej zabawy. To, w połączeniu z tygodniem adaptacyjnym zapewnia płynne i łagodne przejście z domu do przedszkola.

Zachęcamy do zadawania pytań wszystkich Rodziców, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 58 681 08 55 od poniedziałku do piątku od 7:00 do 17:00 oraz mailowo pod adresem kontakt@maluszkowo.pl  

Chcesz zapisać więcej niż jedno Dziecko? A może znasz kogoś, kto jest naszym klientem?

Zapoznaj się z programem zniżkowym "Rodzina i Przyjaciele".
 
Maluszkowo Przedszkole Niepubliczne ul. Złota 47 80-297 Banino tel.: 58 681 08 55
Używamy ciasteczek, tak jak wszyscy.