O nas

Misja

Maluszkowo powstało z myślą o tych wszystkich Rodzicach, którzy dbają o zrównoważony rozwój swoich dzieci, zarówno społeczny, emocjonalny jak i intelektualny. Dla tych wszystkich, którzy chcą aby ich dzieci uczestniczyły w zajęciach odpowiednich do ich wieku, w małych grupach, pod troskliwym okiem opiekunów. Z myślą o tych, dla których ważna jest wszechstronna edukacja muzyczna, plastyczna i językowa. 
Maluszkowo to takie miejsce, w którym dzieci rozwijają się harmonijnie, zgodnie ze swoimi predyspozycjami, ciesząc się beztroskim dzieciństwem oraz budując silne podstawy intelektualne i emocjonalne na przyszłość.

Nauczanie

Najmłodsi już od drugiego roku życia przygotowują się do zajęć przedszkolnych. Dzieci w wieku 2,5 do 6 lat uczestniczą w zajęciach przedszkolnych, według autorskiego programu opartego na nauczaniu polisensorycznym, a sześciolatki realizują rozszerzony program tzw. "zerówki”. 

Kadra

W naszym zespole pracują pedagodzy, psychologowie,  trenerzy, nauczyciele przedmiotowi, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, aby sprostać wyzwaniom stawianym im przez podopiecznych łącząc doświadczenie ze świeżością spojrzenia.
 
Maluszkowo Przedszkole Niepubliczne ul. Złota 47 80-297 Banino tel.: 58 681 08 55
Używamy ciasteczek, tak jak wszyscy.