O nas


Misja


Maluszkowo powstało z myślą o tych wszystkich Rodzicach, którzy dbają o zrównoważony rozwój swoich dzieci, zarówno społeczny, emocjonalny jak i intelektualny oraz fizyczny. Dla tych wszystkich, którzy chcą aby ich dzieci uczestniczyły w zajęciach odpowiednich do ich wieku, w małych grupach, pod troskliwym okiem opiekunów. Z myślą o tych, dla których ważna jest wszechstronna edukacja artystyczna i językowa.

Maluszkowo to takie miejsce, w którym dzieci rozwijają się harmonijnie, zgodnie ze swoimi predyspozycjami, ciesząc się beztroskim dzieciństwem oraz budując silne podstawy intelektualne i emocjonalne na przyszłość.

Nauczanie


Najmłodsi już od drugiego roku życia przygotowują się do zajęć przedszkolnych. Dzieci w wieku 2,5 do 6 lat uczestniczą w zajęciach przedszkolnych, według autorskiego programu opartego na nauczaniu polisensorycznym, a sześciolatki realizują rozszerzony program tzw.
"zerówki”. Czytaj więcej

Wysokowyspecjalizowana
kadra


W naszym przedszkolu oprócz nauczycieli, pedagogów, 2 logopedów, pracują również terapeuci zajęciowi, pedagodzy specjalni, specjaliści od edukacji społecznej, integracji sensorycznej i fizjoterapii. Dzięki temu możemy wspierać najmłodszych wszechstronnie. Dzięki kombinacji młodości i doświadczenia oraz ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji możemy sprostać wyzwaniom stawianym przez podopiecznych łącząc doświadczenie ze świeżością spojrzenia. Czytaj więcej


Zapoznaj się Naszą Historią.

 
Maluszkowo Przedszkole Niepubliczne ul. Złota 47 80-297 Banino tel.: 58 681 08 55
Używamy ciasteczek, tak jak wszyscy.