Prywatne Przedszkole w Baninie

Misja

Maluszkowo powstało z myślą o tych wszystkich Rodzicach, którzy dbają o zrównoważony rozwój swoich dzieci, zarówno społeczny, jak i emocjonalny oraz intelektualny. Dla tych wszystkich, którzy chcą aby ich dzieci uczestniczyły w zajęciach odpowiednich do ich wieku, pod troskliwym okiem opiekunów, w małych grupach. Dla których ważne jest wszechstronne wychowanie muzyczne, plastyczne, językowe.

Maluszkowo to takie miejsce, w którym dzieci rozwijają się harmonijnie, zgodnie ze swoimi predyspozycjami, ciesząc się beztroskim dzieciństwem oraz budują silne podstawy intelektualne i emocjonalne na przyszłość. Najmłodsi już od drugiego roku życia przygotowują się do zajęć przedszkolnych, dla dzieci w wieku 2,5 do 6 lat uczestniczą w zajęciach przedszkolnych, według autorskiego programu opartego na nauczaniu polisensorycznym, a sześciolatki realizują rozszerzony program tzw. „zerówki”.

W naszym zespole pracują pedagodzy,  psychologowie,  trenerzy, nauczyciele przedmiotowi, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, aby sprostać wyzwaniom stawianym ich przez podopiecznych łącząc doświadczenie ze świeżością spojrzenia.

Copyright 2009 by Prywatne Przedszkole w Baninie
Porady dla webmasterów - ITPorady.pl